




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 280EUR
Pris exkl. moms
- ≈ 25 505 SEK
- ≈ 2 556 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Pris exkl. moms
- ≈ 21 814 SEK
- ≈ 2 186 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 938EUR
Pris exkl. moms
- ≈ 21 680 SEK
- ≈ 2 173 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Pris exkl. moms
- ≈ 218 142 SEK
- ≈ 21 864 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Pris exkl. moms
- ≈ 27 407 SEK
- ≈ 2 747 USD


New Holland



New Holland 2910145


New Holland 4524683



New Holland 4574800


New Holland 87407129



New Holland 2164731


New Holland 2405868



New Holland 2405853



New Holland 84092504



New Holland 73186417


New Holland 4574842



New Holland 4552656



New Holland 2813008


New Holland 4524680



New Holland 2813016


New Holland 4524966


New Holland 4526578



New Holland 2405855


New Holland 4574844


New Holland 4524684


New Holland 4526579



New Holland 4552744



New Holland 4552746



New Holland 4574840


New Holland 4524681


New Holland 84094139


New Holland 9804054



New Holland 4552547



New Holland 4552559



New Holland 4552657



New Holland 4552560



New Holland 4552548



New Holland 2438601



New Holland 4552603





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Pris exkl. moms
- ≈ 88 935 SEK
- ≈ 8 914 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 20 203 SEK
- ≈ 2 024 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 27 967 SEK
- ≈ 2 803 USD





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 11 186 SEK
- ≈ 1 121 USD





New Holland Kobelco


New Holland 76054248



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2813013



New Holland 2164498





New Holland 86992686



New Holland 2405419


New Holland 87432773





New Holland 76093764




New Holland 2405860



New Holland 4552809




New Holland 2405858




New Holland 84094055



New Holland 2813009
Tillbehör New Holland 273
Se liknandeThe seller didn't indicate the price
Den här annonsen sparas i arkivet som referens (specifikationer, typiskt pris). Det finns inga inaktuella annonser på webbplatsen — alla aktiva alternativ finns nedan.
For Sale, 2013, New Holland 273 grass pickup. This grass pick-up has been inspected. The inspection report can be downloaded from our website.
More information
Applicable material: Grass
Detta erbjudande är endast för informationsändamål. Vänligen bekräfta detaljerna direkt med säljaren.
The seller didn't indicate the price
Detta erbjudande är endast för informationsändamål. Vänligen bekräfta detaljerna direkt med säljaren.









