Kaiser Lowbed Låg lastare semitrailer till salu från Belgien på Truck1 Sverige, ID: 11151707
Hitta KAISERGå till KAISER-annonser
Annonsen är arkiverad

Den här annonsen har flyttats från vår databas. Istället kan du beställa: Kaiser Lowbed

Placera en önskad annons
Öppna katalogen
Annonsen Låg lastare semitrailer Kaiser Lowbed är inte längre tillgänglig, men vi hittade liknande erbjudanden (16)
Liknande erbjudanden:
Kaiser Lowbed - Låg lastare semitrailer: bild 1
Kaiser Lowbed - Låg lastare semitrailer: bild 2
Kaiser Lowbed - Låg lastare semitrailer: bild 3
Kaiser Lowbed - Låg lastare semitrailer: bild 4
Kaiser Lowbed - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (11)

Kaiser Lowbed

Låg lastare semitrailer
1994Lastkapacitet: 39650 kgTotalvikt: 50000 kg
Belgien, Hooglede
Publicerad: 25dag.Referensnummer TC10681

12 900EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 142 631 SEK
  • ≈ 14 675 USD
1994Lastkapacitet: 39650 kgTotalvikt: 50000 kg
Belgien, Hooglede
Kontakta försäljaren
Robuste Kaiser Oplegger lames steel - Låg lastare semitrailer: bild 1
Robuste Kaiser Oplegger lames steel - Låg lastare semitrailer: bild 2
Robuste Kaiser Oplegger lames steel - Låg lastare semitrailer: bild 3
Robuste Kaiser Oplegger lames steel - Låg lastare semitrailer: bild 4
Robuste Kaiser Oplegger lames steel - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (12)

Robuste Kaiser Oplegger lames steel

Låg lastare semitrailer
1994Lastkapacitet: 23250 kgTotalvikt: 34000 kg
Belgien, Bree
Publicerad: 16dag.Referensnummer 30014727

12 700EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 140 420 SEK
  • ≈ 14 448 USD
1994Lastkapacitet: 23250 kgTotalvikt: 34000 kg
Belgien, Bree
Kontakta försäljaren
Robuste kaiser original - Låg lastare semitrailer: bild 1
Robuste kaiser original - Låg lastare semitrailer: bild 2
Robuste kaiser original - Låg lastare semitrailer: bild 3
Robuste kaiser original - Låg lastare semitrailer: bild 4
Robuste kaiser original - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (9)

Robuste kaiser original

Låg lastare semitrailer
19943-axelTotalvikt: 52999 kg
Frankrike, Saint-Victoret

14 280EUR

Pris inkl. moms

20% moms

  • ≈ 157 889 SEK
  • ≈ 16 245 USD
19943-axelTotalvikt: 52999 kg
Frankrike, Saint-Victoret
Kontakta försäljaren
Kaiser Lowbed Steel suspension - Låg lastare semitrailer: bild 1
Kaiser Lowbed Steel suspension - Låg lastare semitrailer: bild 2
Kaiser Lowbed Steel suspension - Låg lastare semitrailer: bild 3
Kaiser Lowbed Steel suspension - Låg lastare semitrailer: bild 4
Kaiser Lowbed Steel suspension - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (18)

Kaiser Lowbed Steel suspension

Låg lastare semitrailer
1982Lastkapacitet: 23170 kgTotalvikt: 32000 kg
Nederländerna, Ede

8 900EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 98 404 SEK
  • ≈ 10 125 USD
1982Lastkapacitet: 23170 kgTotalvikt: 32000 kg
Nederländerna, Ede
Kontakta försäljaren
Kaiser KAISER - Låg lastare semitrailer: bild 1
Kaiser KAISER - Låg lastare semitrailer: bild 2
Kaiser KAISER - Låg lastare semitrailer: bild 3
Kaiser KAISER - Låg lastare semitrailer: bild 4
Kaiser KAISER - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (8)

Kaiser KAISER

Låg lastare semitrailer
19682-axelLastkapacitet: 21200 kgTotalvikt: 29000 kg
Tyskland, -

8 900EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 98 404 SEK
  • ≈ 10 125 USD
19682-axelLastkapacitet: 21200 kgTotalvikt: 29000 kg
Tyskland, -
Kontakta försäljaren
Kaiser - SAnh Tieflader KAISER - Låg lastare semitrailer: bild 1
Kaiser - SAnh Tieflader KAISER - Låg lastare semitrailer: bild 2
Kaiser - SAnh Tieflader KAISER - Låg lastare semitrailer: bild 3
Kaiser - SAnh Tieflader KAISER - Låg lastare semitrailer: bild 4
Kaiser - SAnh Tieflader KAISER - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (8)

Kaiser - SAnh Tieflader KAISER

Låg lastare semitrailer
19682-axelLastkapacitet: 21200 kgTotalvikt: 29000 kg
Belgien, Jabbeke
Publicerad: 1mån. Referensnummer 67896

11 772EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 130 159 SEK
  • ≈ 13 392 USD
19682-axelLastkapacitet: 21200 kgTotalvikt: 29000 kg
Belgien, Jabbeke
Kontakta försäljaren
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 1
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 2
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 3
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 4
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (17)

Kaiser

Låg lastare semitrailer
1989Lastkapacitet: 24600 kgTotalvikt: 34000 kg
Belgien, Hooglede
Publicerad: 25dag.Referensnummer TC23033

11 900EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 131 574 SEK
  • ≈ 13 538 USD
1989Lastkapacitet: 24600 kgTotalvikt: 34000 kg
Belgien, Hooglede
Kontakta försäljaren
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 1
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 2
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 3
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 4

Kaiser

Låg lastare semitrailer
19822-axelTotalvikt: 32000 kg
Frankrike, Guitrancourt
Fråga efter pris
19822-axelTotalvikt: 32000 kg
Frankrike, Guitrancourt
Kontakta försäljaren
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 1
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 2
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 3
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 4
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (7)

Kaiser

Låg lastare semitrailer
20043-axelTotalvikt: 34000 kg
Frankrike, Guitrancourt
Fråga efter pris
20043-axelTotalvikt: 34000 kg
Frankrike, Guitrancourt
Kontakta försäljaren
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 1
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 2
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 3
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 4
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (7)

Kaiser

Låg lastare semitrailer
20063-axelLastkapacitet: 24520 kgTotalvikt: 34000 kg
Frankrike, Guitrancourt
Publicerad: 4år. Referensnummer 747314
Fråga efter pris
20063-axelLastkapacitet: 24520 kgTotalvikt: 34000 kg
Frankrike, Guitrancourt
Kontakta försäljaren
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 1
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 2
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 3
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 4
Kaiser  - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (7)

Kaiser

Låg lastare semitrailer
19993-axelTotalvikt: 34000 kg
Frankrike, Guitrancourt
Fråga efter pris
19993-axelTotalvikt: 34000 kg
Frankrike, Guitrancourt
Kontakta försäljaren
KASHWAA LOWBED  - Låg lastare semitrailer: bild 1
KASHWAA LOWBED  - Låg lastare semitrailer: bild 2
KASHWAA LOWBED  - Låg lastare semitrailer: bild 3
KASHWAA LOWBED  - Låg lastare semitrailer: bild 4
KASHWAA LOWBED  - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (9)

KASHWAA LOWBED

Låg lastare semitrailer
Ny3-axel
Ny
Turkiet, Kazan
Fråga efter pris
Ny3-axel
Ny
Turkiet, Kazan
Kontakta försäljaren
Lowbed Sinan Trailer Lowbed 3 axle - Låg lastare semitrailer: bild 1
Lowbed Sinan Trailer Lowbed 3 axle - Låg lastare semitrailer: bild 2
Lowbed Sinan Trailer Lowbed 3 axle - Låg lastare semitrailer: bild 3

Lowbed Sinan Trailer Lowbed 3 axle

Låg lastare semitrailer
Ny20254-axel
Ny
Turkiet, Asagipinarbasi
Fråga efter pris
Ny20254-axel
Ny
Turkiet, Asagipinarbasi
Kontakta försäljaren
Kaiser NISKOPODWOZIE - Låg lastare semitrailer: bild 1
Kaiser NISKOPODWOZIE - Låg lastare semitrailer: bild 2
Kaiser NISKOPODWOZIE - Låg lastare semitrailer: bild 3
Kaiser NISKOPODWOZIE - Låg lastare semitrailer: bild 4
Kaiser NISKOPODWOZIE - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (16)

Kaiser NISKOPODWOZIE

Låg lastare semitrailer
2008
Pole, Modliborzyce

22 936EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 253 596 SEK
  • ≈ 26 093 USD
2008
Pole, Modliborzyce
Kontakta försäljaren
Star Yagcilar Lowbed - Låg lastare semitrailer: bild 1
Star Yagcilar Lowbed - Låg lastare semitrailer: bild 2
Star Yagcilar Lowbed - Låg lastare semitrailer: bild 3
Star Yagcilar Lowbed - Låg lastare semitrailer: bild 4
Star Yagcilar Lowbed - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (8)

Star Yagcilar Lowbed

Låg lastare semitrailer
Ny4-axelLastkapacitet: 51500 kgTotalvikt: 64000 kg
Ny
Turkiet, -
Publicerad: 5dag.
Fråga efter pris
Ny4-axelLastkapacitet: 51500 kgTotalvikt: 64000 kg
Ny
Turkiet, -
Kontakta försäljaren
Robuste Kaiser Oplegger - Låg lastare semitrailer: bild 1
Robuste Kaiser Oplegger - Låg lastare semitrailer: bild 2
Robuste Kaiser Oplegger - Låg lastare semitrailer: bild 3
Robuste Kaiser Oplegger - Låg lastare semitrailer: bild 4
Robuste Kaiser Oplegger - Låg lastare semitrailer: bild 5
Se alla bilder (12)

Robuste Kaiser Oplegger

Låg lastare semitrailer
1990Lastkapacitet: 35460 kgTotalvikt: 42000 kg
Belgien, Bree

8 700EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 96 193 SEK
  • ≈ 9 897 USD
1990Lastkapacitet: 35460 kgTotalvikt: 42000 kg
Belgien, Bree
Kontakta försäljaren

Låg lastare semitrailer Kaiser Lowbed

Se liknande
Hmm, det verkar som om varan är såld
Låg lastare semitrailer Kaiser Lowbed: bild 1

Hitta nya erbjudanden i katalogen

Öppna katalogen
zoom in
Låg lastare semitrailer Kaiser Lowbed: bild 1
See what's in stock now
SÅLD

12 900EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 142 631 SEK
  • ≈ 14 675 USD

2 Maj 2026

Den här annonsen sparas i arkivet som referens (specifikationer, typiskt pris). Det finns inga inaktuella annonser på webbplatsen — alla aktiva alternativ finns nedan.

Märke

Referensnummer

TC10681
Tillverkningsår

Första registreringsdatum

10.06.1994
Nettovikt

10350 kg
Totalvikt

50000 kg
Lastkapacitet

39650 kg
Ort

Belgien, Ieperstraat 103, Hooglede, BE
Chassi
fjädring

blad
styraxlar

broms

trumbroms
bakhjul

Achse 1: 9.5r17.5, Links innnerhalb: 3 mm, Links außen: 8 mm, Rechts innerhalb: 3 mm, Rechts außen: 5 mm / Achse 2: 9.5r17.5, 6 mm / Achse 3: 9.5r17.5, Links innnerhalb: 3 mm, Links außen: 3 mm, Rechts innerhalb: 2 mm, Rechts außen: 2 mm
dubbeldäck

Detta erbjudande är endast för informationsändamål. Vänligen bekräfta detaljerna direkt med säljaren.

SÅLD

12 900EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 142 631 SEK
  • ≈ 14 675 USD

2 Maj 2026

Detta erbjudande är endast för informationsändamål. Vänligen bekräfta detaljerna direkt med säljaren.

Genom att klicka på någon länk på denna sida bekräftar du ditt samtycke och tillstånd att behandla dina personuppgifter, inklusive användningen av cookies och annan spårningsteknik. Det är implementerat för att förbättra och personifiera din erfarenhet på denna webbplats, andra våra webbplatser och webbplatser för tredjepartsannonsörer som samarbetar med oss. Våra partners kan också lagra cookies på din enhet eller använda liknande teknik för att samla in och behandla personuppgifterna. Läs mer om hur vi behandlar dina personuppgifter.
t1 old test archive
t1 test archive - Semi-trailer
t1 test archive - TheTruckCompany