Mafi MT25 Terminaltraktor till salu från Danmark på Truck1 Sverige, ID: 5866183
Hitta MAFIGå till MAFI-annonser
Annonsen är arkiverad

Den här annonsen har flyttats från vår databas. Istället kan du beställa: Mafi MT25

Placera en önskad annons
Öppna katalogen
Annonsen Terminaltraktor Mafi MT25 är inte längre tillgänglig, men vi hittade liknande erbjudanden (16)
Liknande erbjudanden:
Mafi MT25 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi MT25 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi MT25 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi MT25 - Terminaltraktor: bild 4

Mafi MT25

Terminaltraktor
2011diesel8976 hLyftkapacitet: 25000 kg
Danmark, Odder
Publicerad: 2mån. Referensnummer 2165
Fråga efter pris
2011diesel8976 hLyftkapacitet: 25000 kg
Danmark, Odder
Kontakta försäljaren
Mafi MT36 4x4DL - Terminaltraktor: bild 1
Mafi MT36 4x4DL - Terminaltraktor: bild 2
Mafi MT36 4x4DL - Terminaltraktor: bild 3
Mafi MT36 4x4DL - Terminaltraktor: bild 4
Mafi MT36 4x4DL - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (10)

Mafi MT36 4x4DL

Terminaltraktor
2008diesel21555 hLyftkapacitet: 36000 kg
Tyskland, Oldenburg (Oldb)
Publicerad: 2mån. Referensnummer D4088

29 000EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 320 099 SEK
  • ≈ 33 862 USD
2008diesel21555 hLyftkapacitet: 36000 kg
Tyskland, Oldenburg (Oldb)
Kontakta försäljaren
Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer - Terminaltraktor: bild 1
Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer - Terminaltraktor: bild 2
Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer - Terminaltraktor: bild 3
Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer - Terminaltraktor: bild 4
Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (29)

Kamag Mafi Terberg Mercedes Mercedes Kamag Wiesel WBH25P Mafi Terberg Wechselbrückenumsetzer

Terminaltraktor
2008diesel
Tyskland, Röthenbach bei Sankt Wolfgang

6 900EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 76 161 SEK
  • ≈ 8 056 USD
2008diesel
Tyskland, Röthenbach bei Sankt Wolfgang
Mafi MT36R 195V 4x4 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi MT36R 195V 4x4 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi MT36R 195V 4x4 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi MT36R 195V 4x4 - Terminaltraktor: bild 4
Mafi MT36R 195V 4x4 - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (11)

Mafi MT36R 195V 4x4

Terminaltraktor
2004diesel13916 h
Nederländerna, Almelo
Publicerad: 12dag.Referensnummer 224

16 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 182 125 SEK
  • ≈ 19 266 USD
2004diesel13916 h
Nederländerna, Almelo
Kontakta försäljaren
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 4
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (11)

Mafi T230

Terminaltraktor
Ny2026Lyftkapacitet: 32000 kg
Ny
Nederländerna, Amsterdam
Publicerad: 2dag.Referensnummer 890050452
Fråga efter pris
Ny2026Lyftkapacitet: 32000 kg
Ny
Nederländerna, Amsterdam
Kontakta försäljaren
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 4
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (12)

Mafi T230

Terminaltraktor
2026Lyftkapacitet: 32000 kg
Nederländerna, -
Publicerad: 2dag.Referensnummer 890083028
Fråga efter pris
2026Lyftkapacitet: 32000 kg
Nederländerna, -
Kontakta försäljaren
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 4
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (12)

Mafi T230

Terminaltraktor
2026Lyftkapacitet: 32000 kg
Nederländerna, -
Fråga efter pris
2026Lyftkapacitet: 32000 kg
Nederländerna, -
Kontakta försäljaren
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 4

Mafi T230

Terminaltraktor
2021723 hLyftkapacitet: 21700 kg
Nederländerna, -
Publicerad: 2mån. Referensnummer 890055645
Fråga efter pris
2021723 hLyftkapacitet: 21700 kg
Nederländerna, -
Kontakta försäljaren
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 4
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (8)

Mafi T230

Terminaltraktor
2025Lyftkapacitet: 32000 kg
Nederländerna, -
Publicerad: 2mån. Referensnummer 810008069
Fråga efter pris
2025Lyftkapacitet: 32000 kg
Nederländerna, -
Kontakta försäljaren
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 4
Mafi T230 - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (20)

Mafi T230

Terminaltraktor
2024Lyftkapacitet: 32000 kg
Nederländerna, -
Publicerad: 2mån. Referensnummer 880010563
Fråga efter pris
2024Lyftkapacitet: 32000 kg
Nederländerna, -
Kontakta försäljaren
MAFI Terminal traktor - Terminaltraktor: bild 1
MAFI Terminal traktor - Terminaltraktor: bild 2
MAFI Terminal traktor - Terminaltraktor: bild 3
MAFI Terminal traktor - Terminaltraktor: bild 4
MAFI Terminal traktor - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (31)

MAFI Terminal traktor

Terminaltraktor
2005diesel
Norge, -
Publicerad: 5dag.

3 076EUR

Auktion
  • ≈ 33 952 SEK
  • ≈ 3 591 USD
2005diesel
Norge, -
Kontakta försäljaren
MAFI / UMSETZER / TERBERG / KAMAG - Terminaltraktor: bild 1
MAFI / UMSETZER / TERBERG / KAMAG - Terminaltraktor: bild 2
MAFI / UMSETZER / TERBERG / KAMAG - Terminaltraktor: bild 3
MAFI / UMSETZER / TERBERG / KAMAG - Terminaltraktor: bild 4
MAFI / UMSETZER / TERBERG / KAMAG - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (30)

MAFI / UMSETZER / TERBERG / KAMAG

Terminaltraktor
2007diesel
Tyskland, Watenstedt
Publicerad: 9dag.

11 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 126 935 SEK
  • ≈ 13 428 USD
2007diesel
Tyskland, Watenstedt
Kontakta försäljaren
Mafi HD445 4x4 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi HD445 4x4 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi HD445 4x4 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi HD445 4x4 - Terminaltraktor: bild 4
Mafi HD445 4x4 - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (13)

Mafi HD445 4x4

Terminaltraktor
2026Lyftkapacitet: 45000 kg
Nederländerna, -
Publicerad: 1mån. Referensnummer 880010923
Fråga efter pris
2026Lyftkapacitet: 45000 kg
Nederländerna, -
Kontakta försäljaren
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 4
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (13)

Mafi R336 4x4

Terminaltraktor
2026Lyftkapacitet: 36000 kg
Nederländerna, -
Fråga efter pris
2026Lyftkapacitet: 36000 kg
Nederländerna, -
Kontakta försäljaren
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 4
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (17)

Mafi R336 4x4

Terminaltraktor
2025Lyftkapacitet: 36000 kg
Nederländerna, -
Publicerad: 2mån. Referensnummer 880010857
Fråga efter pris
2025Lyftkapacitet: 36000 kg
Nederländerna, -
Kontakta försäljaren
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 1
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 2
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 3
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 4
Mafi R336 4x4 - Terminaltraktor: bild 5
Se alla bilder (13)

Mafi R336 4x4

Terminaltraktor
2026Lyftkapacitet: 36000 kg
Nederländerna, -
Publicerad: 2mån. Referensnummer 880010865
Fråga efter pris
2026Lyftkapacitet: 36000 kg
Nederländerna, -
Kontakta försäljaren

Terminaltraktor Mafi MT25

Se liknande
Hmm, det verkar som om varan är såld
Terminaltraktor Mafi MT25: bild 1

Hitta nya erbjudanden i katalogen

Öppna katalogen
zoom in
Terminaltraktor Mafi MT25: bild 1
See what's in stock now
SÅLD

The seller didn't indicate the price

Den här annonsen sparas i arkivet som referens (specifikationer, typiskt pris). Det finns inga inaktuella annonser på webbplatsen — alla aktiva alternativ finns nedan.

Märke

Referensnummer

2490
Tillverkningsår

Drifttimmar

9096 h
Transportlängd

5360 mm
Transportbredd

2520 mm
Bygghöjd

3240 mm
Ort

Danmark, Jernaldervej 100, 8300 Odder
Motor
bränsletyp

motor

Cummins QSB 6.7
Chassi
hjul

315/70 R22,5 \ 315/70 R22,5, Pneumatic

Detta erbjudande är endast för informationsändamål. Vänligen bekräfta detaljerna direkt med säljaren.

SÅLD

The seller didn't indicate the price

Detta erbjudande är endast för informationsändamål. Vänligen bekräfta detaljerna direkt med säljaren.

Genom att använda denna webbplats samtycker du till användningen av cookies och behandlingen av dina personuppgifter. Läs mer
t1 old test archive
t1 test archive - Material handling equipment
t1 test archive - UnikTruck A/S