Linde E50/600HL (388) Eltruck till salu från Nederländerna på Truck1 Sverige, ID: 10269706
Linde E50/600HL (388)
: foto i sidhuvudet
Eltruck Linde E50/600HL (388)
Eltruck Linde E50/600HL (388)
Se liknande
Publicerad: 9mån. 11dag.
Publicerad: 9mån. 11dag.
Fråga efter pris
Märke
Model
E
Referensnummer
18088
Tillverkningsår
VIN
H2X3********
Drifttimmar
7477 h
Lyftkapacitet
5000 kg
Lyfthöjd
3700 mm
Frilyft
150 mm
Bygghöjd
2804 mm
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Gaffellängd
2400 mm
Stativtyp
duplex
Gaffelvagn
sidoföring och spridning, sidoföring
Ort
Nederländerna, Bouwstraat 8A, 7483 PA Haaksbergen, Netherlands
Motor
bränsletyp
batteri
6PzS 930 Ah ( year 2018)
Köptips
Steg 1 Välj din kontaktmetod
Steg 2 Verifiera fordonsdetaljer
Steg 3 Använd jämförelseverktyget
Steg 4 Kontrollera säljarens rykte
Steg 5 Inspektera fordonet
Steg 6 Skriv under ett försäljningsavtal
Steg 7 Säkra betalningen
Tips mot bedrägerier
Steg 1 Verifiera Säljarens Identitet
Steg 2 Grundlig Prisutvärdering
Steg 3 Kontakta Säljare för Utförliga Detaljer
Steg 4 Inspektera Fordonets Skick
Steg 5 Säkra ett Tydligt Köpeavtal och Betalningsprocess
Tunga maskiner LINDE
4.5
2 recensioner
Fråga efter pris
Forklift Focus B.V.
Forklift Focus B.V.
Visa mer
Köptips
Steg 1 Välj din kontaktmetod