RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB Dragbil till salu från Spanien på Truck1 Sverige, ID: 10048032
Hitta RENAULT T High 520Gå till RENAULT T High 520-annonser
Annonsen är arkiverad

Den här annonsen har flyttats från vår databas. Istället kan du beställa: RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB

Placera en önskad annons
Öppna katalogen
Annonsen Dragbil RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB är inte längre tillgänglig, men vi hittade liknande erbjudanden (10)
Liknande erbjudanden:
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 1
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 2
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 3
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 4
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (13)

RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB

Dragbil
2021514600 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra

60 000EUR

  • ≈ 665 076 SEK
  • ≈ 68 313 USD
2021514600 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Kontakta försäljaren
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 1

RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB

Dragbil
2021530258 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra

60 000EUR

  • ≈ 665 076 SEK
  • ≈ 68 313 USD
2021530258 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Kontakta försäljaren
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO - Dragbil: bild 1
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO - Dragbil: bild 2
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO - Dragbil: bild 3
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO - Dragbil: bild 4
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (13)

RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO

Dragbil
2021680000 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Publicerad: 2mån.

56 000EUR

  • ≈ 620 737 SEK
  • ≈ 63 759 USD
2021680000 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Kontakta försäljaren
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO - Dragbil: bild 1
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO - Dragbil: bild 2
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO - Dragbil: bild 3
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO - Dragbil: bild 4
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (12)

RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO

Dragbil
2021661617 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Publicerad: 2mån.

56 000EUR

  • ≈ 620 737 SEK
  • ≈ 63 759 USD
2021661617 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Kontakta försäljaren
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 1

RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB

Dragbil
2021568894 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra

54 000EUR

  • ≈ 598 568 SEK
  • ≈ 61 482 USD
2021568894 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Kontakta försäljaren
RENAULT T520 SLEEPER CAB - Dragbil: bild 1
RENAULT T520 SLEEPER CAB - Dragbil: bild 2
RENAULT T520 SLEEPER CAB - Dragbil: bild 3
RENAULT T520 SLEEPER CAB - Dragbil: bild 4
RENAULT T520 SLEEPER CAB - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (17)

RENAULT T520 SLEEPER CAB

Dragbil
2021524794 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra

55 000EUR

  • ≈ 609 653 SEK
  • ≈ 62 620 USD
2021524794 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Kontakta försäljaren
RENAULT T520 SLEEPER CAB - Dragbil: bild 1
RENAULT T520 SLEEPER CAB - Dragbil: bild 2
RENAULT T520 SLEEPER CAB - Dragbil: bild 3
RENAULT T520 SLEEPER CAB - Dragbil: bild 4
RENAULT T520 SLEEPER CAB - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (16)

RENAULT T520 SLEEPER CAB

Dragbil
2021541900 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Publicerad: 11tim.

55 000EUR

  • ≈ 609 653 SEK
  • ≈ 62 620 USD
2021541900 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Kontakta försäljaren
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 1
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 2
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 3
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 4
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (11)

RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB

Dragbil
2022427800 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra

71 000EUR

  • ≈ 787 006 SEK
  • ≈ 80 837 USD
2022427800 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Kontakta försäljaren
RENAULT T520  HIGH SLEEPER CAB - Dragbil: bild 1

RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB

Dragbil
2023423675 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra

72 000EUR

  • ≈ 798 091 SEK
  • ≈ 81 976 USD
2023423675 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Kontakta försäljaren
RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO - Dragbil: bild 1

RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB EVO

Dragbil
2022450700 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra

72 000EUR

  • ≈ 798 091 SEK
  • ≈ 81 976 USD
2022450700 kmEuro 6
Spanien, Alcalá de Guadaíra
Kontakta försäljaren

Dragbil RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB

Se liknande
Hmm, det verkar som om varan är såld
Dragbil RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB: bild 1

Hitta nya erbjudanden i katalogen

Öppna katalogen
zoom in
Dragbil RENAULT T520 HIGH SLEEPER CAB: bild 1
See what's in stock now
Kommersiella fordon RENAULT
4
1 recensioner
SÅLD

62 000EUR

  • ≈ 687 245 SEK
  • ≈ 70 590 USD

3 Juli 2025

Den här annonsen sparas i arkivet som referens (specifikationer, typiskt pris). Det finns inga inaktuella annonser på webbplatsen — alla aktiva alternativ finns nedan.

Märke

Tillverkningsår

Körsträcka

594500 km
Ort

Spanien, Parque Empresarial La red C/ La Red Dos, 42 41500 ALCALA DE GUADAIRA Sevilla Spain
Motor
utsläppsklass

bränsletyp

diesel
växellåda

retarder/Intarder

Chassi
axelantal

1-axel
hjulbas

3800 mm
framhjul

40%
bakhjul

30%
hjul

40 / 30, 385/55R22,5 / 315/70R22.5

Detta erbjudande är endast för informationsändamål. Vänligen bekräfta detaljerna direkt med säljaren.

Kommersiella fordon RENAULT
4
1 recensioner
SÅLD

62 000EUR

  • ≈ 687 245 SEK
  • ≈ 70 590 USD

3 Juli 2025

Detta erbjudande är endast för informationsändamål. Vänligen bekräfta detaljerna direkt med säljaren.

Andra serier av Dragbilar RENAULT

Genom att klicka på någon länk på denna sida bekräftar du ditt samtycke och tillstånd att behandla dina personuppgifter, inklusive användningen av cookies och annan spårningsteknik. Det är implementerat för att förbättra och personifiera din erfarenhet på denna webbplats, andra våra webbplatser och webbplatser för tredjepartsannonsörer som samarbetar med oss. Våra partners kan också lagra cookies på din enhet eller använda liknande teknik för att samla in och behandla personuppgifterna. Läs mer om hur vi behandlar dina personuppgifter.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - TRUCKSUR