DAF XF 510 Dragbil till salu från Sverige på Truck1 Sverige, ID: 10087441
Hitta DAF XF 510Gå till DAF XF 510-annonser
Annonsen är arkiverad

Den här annonsen har flyttats från vår databas. Istället kan du beställa: DAF XF 510

Placera en önskad annons
Öppna katalogen
Annonsen Dragbil DAF XF 510 är inte längre tillgänglig, men vi hittade liknande erbjudanden (20)
Liknande erbjudanden:
DAF XF 510 - Dragbil: bild 1
DAF XF 510 - Dragbil: bild 2
DAF XF 510 - Dragbil: bild 3
DAF XF 510 - Dragbil: bild 4
DAF XF 510 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (18)

DAF XF 510

Dragbil
2016993564 km4x2Euro 6510 hkLastkapacitet: 10928 kgTotalvikt: 19500 kg
Nederländerna, Vuren

14 900EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 164 449 SEK
  • ≈ 16 964 USD
2016993564 km4x2Euro 6510 hkLastkapacitet: 10928 kgTotalvikt: 19500 kg
Nederländerna, Vuren
Kontakta försäljaren
DAF XF 510 - Dragbil: bild 1
DAF XF 510 - Dragbil: bild 2
DAF XF 510 - Dragbil: bild 3
DAF XF 510 - Dragbil: bild 4
DAF XF 510 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (38)

DAF XF 510

Dragbil
2014779000 km4x2Euro 6510 hk
Ungern, XVIII. kerület

15 400EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 169 968 SEK
  • ≈ 17 533 USD
2014779000 km4x2Euro 6510 hk
Ungern, XVIII. kerület
Kontakta försäljaren
DAF XF 510 SSC LED NL-TRUCK - Dragbil: bild 1
DAF XF 510 SSC LED NL-TRUCK - Dragbil: bild 2
DAF XF 510 SSC LED NL-TRUCK - Dragbil: bild 3
DAF XF 510 SSC LED NL-TRUCK - Dragbil: bild 4
DAF XF 510 SSC LED NL-TRUCK - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (18)

DAF XF 510 SSC LED NL-TRUCK

Dragbil
20151077884 km4x2Euro 6510 hkLastkapacitet: 11078 kgTotalvikt: 19500 kg
Nederländerna, Vuren
Publicerad: 2mån. Referensnummer 326429

14 900EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 164 449 SEK
  • ≈ 16 964 USD
20151077884 km4x2Euro 6510 hkLastkapacitet: 11078 kgTotalvikt: 19500 kg
Nederländerna, Vuren
Kontakta försäljaren
DAF XF 106.510 - Dragbil: bild 1
DAF XF 106.510 - Dragbil: bild 2
DAF XF 106.510 - Dragbil: bild 3
DAF XF 106.510 - Dragbil: bild 4
DAF XF 106.510 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (9)

DAF XF 106.510

Dragbil
908500 kmEuro 6509 hkTotalvikt: 18000 kg
Tyskland, Papierfabrik
Publicerad: 15dag.Referensnummer 010

15 900EUR

Pris exkl. moms

Hyra
  • ≈ 175 486 SEK
  • ≈ 18 102 USD
908500 kmEuro 6509 hkTotalvikt: 18000 kg
Tyskland, Papierfabrik
Kontakta försäljaren
DAF XF 510 SUPER SPACE CAB 510 - Dragbil: bild 1
DAF XF 510 SUPER SPACE CAB 510 - Dragbil: bild 2
DAF XF 510 SUPER SPACE CAB 510 - Dragbil: bild 3
DAF XF 510 SUPER SPACE CAB 510 - Dragbil: bild 4
DAF XF 510 SUPER SPACE CAB 510 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (20)

DAF XF 510 SUPER SPACE CAB 510

Dragbil
20171013685 km4x2Euro 6510 hkLastkapacitet: 11878 kgTotalvikt: 20500 kg
Nederländerna, Vuren
Publicerad: 18dag.Referensnummer 328619

13 950EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 153 964 SEK
  • ≈ 15 882 USD
20171013685 km4x2Euro 6510 hkLastkapacitet: 11878 kgTotalvikt: 20500 kg
Nederländerna, Vuren
Kontakta försäljaren
DAF XF 450 - Dragbil: bild 1
DAF XF 450 - Dragbil: bild 2
DAF XF 450 - Dragbil: bild 3
DAF XF 450 - Dragbil: bild 4
DAF XF 450 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (14)

DAF XF 450

Dragbil
2017717648 km4x2Euro 6449 hkLastkapacitet: 12718 kgTotalvikt: 20500 kg
Belgien, Hoogstraten

14 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 160 035 SEK
  • ≈ 16 508 USD
2017717648 km4x2Euro 6449 hkLastkapacitet: 12718 kgTotalvikt: 20500 kg
Belgien, Hoogstraten
Kontakta försäljaren
DAF XF 460 - Dragbil: bild 1
DAF XF 460 - Dragbil: bild 2
DAF XF 460 - Dragbil: bild 3
DAF XF 460 - Dragbil: bild 4
DAF XF 460 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (20)

DAF XF 460

Dragbil
2017706000 km4x2Euro 6460 hkLastkapacitet: 12448 kgTotalvikt: 20500 kg
Belgien, Zundert

14 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 160 035 SEK
  • ≈ 16 508 USD
2017706000 km4x2Euro 6460 hkLastkapacitet: 12448 kgTotalvikt: 20500 kg
Belgien, Zundert
Kontakta försäljaren
DAF XF 450 - Dragbil: bild 1
DAF XF 450 - Dragbil: bild 2
DAF XF 450 - Dragbil: bild 3
DAF XF 450 - Dragbil: bild 4
DAF XF 450 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (20)

DAF XF 450

Dragbil
2017807150 km4x2Euro 6449 hkLastkapacitet: 12628 kgTotalvikt: 20500 kg
Belgien, Hoogstraten

14 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 160 035 SEK
  • ≈ 16 508 USD
2017807150 km4x2Euro 6449 hkLastkapacitet: 12628 kgTotalvikt: 20500 kg
Belgien, Hoogstraten
Kontakta försäljaren
DAF XF 460 - Dragbil: bild 1
DAF XF 460 - Dragbil: bild 2
DAF XF 460 - Dragbil: bild 3
DAF XF 460 - Dragbil: bild 4
DAF XF 460 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (17)

DAF XF 460

Dragbil
2017505205 kmEuro 6460 hk
Belgien, Hoogstraten

14 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 160 035 SEK
  • ≈ 16 508 USD
2017505205 kmEuro 6460 hk
Belgien, Hoogstraten
Kontakta försäljaren
DAF XF 510 FT SSC EURO 6 - Dragbil: bild 1
DAF XF 510 FT SSC EURO 6 - Dragbil: bild 2
DAF XF 510 FT SSC EURO 6 - Dragbil: bild 3
DAF XF 510 FT SSC EURO 6 - Dragbil: bild 4
DAF XF 510 FT SSC EURO 6 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (12)

DAF XF 510 FT SSC EURO 6

Dragbil
20161162816 kmEuro 6502 hk
Tjeckien, Ricany

14 540EUR

  • ≈ 160 476 SEK
  • ≈ 16 554 USD
20161162816 kmEuro 6502 hk
Tjeckien, Ricany
Kontakta försäljaren
DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder - Dragbil: bild 1
DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder - Dragbil: bild 2
DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder - Dragbil: bild 3
DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder - Dragbil: bild 4
DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (15)

DAF XF 106.460 SC, Automatik, Retarder

Dragbil
2017660199 km4x2Euro 6462 hkTotalvikt: 18000 kg
Österrike, Horsching

14 900EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 164 449 SEK
  • ≈ 16 964 USD
2017660199 km4x2Euro 6462 hkTotalvikt: 18000 kg
Österrike, Horsching
Kontakta försäljaren
DAF XF 450 SSC BL *Vollspoiler/Standklima/LDW - Dragbil: bild 1

DAF XF 450 SSC BL *Vollspoiler/Standklima/LDW

Dragbil
2017749000 km4x2Euro 6449 hkTotalvikt: 18000 kg
Tyskland, Mühlheim am Main
Publicerad: 1mån. Referensnummer AP086 , 167143

14 990EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 165 443 SEK
  • ≈ 17 066 USD
2017749000 km4x2Euro 6449 hkTotalvikt: 18000 kg
Tyskland, Mühlheim am Main
DAF XF 440 FT - Dragbil: bild 1
DAF XF 440 FT - Dragbil: bild 2
DAF XF 440 FT - Dragbil: bild 3
DAF XF 440 FT - Dragbil: bild 4
DAF XF 440 FT - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (20)

DAF XF 440 FT

Dragbil
2017785430 km4x2Euro 6
Belgien, Zundert

14 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 160 035 SEK
  • ≈ 16 508 USD
2017785430 km4x2Euro 6
Belgien, Zundert
Kontakta försäljaren
DAF XF 440 FT - Dragbil: bild 1
DAF XF 440 FT - Dragbil: bild 2
DAF XF 440 FT - Dragbil: bild 3
DAF XF 440 FT - Dragbil: bild 4
DAF XF 440 FT - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (18)

DAF XF 440 FT

Dragbil
2017722966 km4x2Euro 6Lastkapacitet: 12683 kgTotalvikt: 20500 kg
Belgien, Zundert

14 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 160 035 SEK
  • ≈ 16 508 USD
2017722966 km4x2Euro 6Lastkapacitet: 12683 kgTotalvikt: 20500 kg
Belgien, Zundert
Kontakta försäljaren
DAF XF 460 FT SSC Euro6 - Dragbil: bild 1
DAF XF 460 FT SSC Euro6 - Dragbil: bild 2
DAF XF 460 FT SSC Euro6 - Dragbil: bild 3
DAF XF 460 FT SSC Euro6 - Dragbil: bild 4
DAF XF 460 FT SSC Euro6 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (12)

DAF XF 460 FT SSC Euro6

Dragbil
2017882839 km4x2Euro 6Lastkapacitet: 11998 kgTotalvikt: 20500 kg
Nederländerna, Gorinchem
Publicerad: 3år. Referensnummer V 233160

15 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 171 071 SEK
  • ≈ 17 647 USD
2017882839 km4x2Euro 6Lastkapacitet: 11998 kgTotalvikt: 20500 kg
Nederländerna, Gorinchem
Kontakta försäljaren
DAF XF 440 EUR6 - Dragbil: bild 1
DAF XF 440 EUR6 - Dragbil: bild 2
DAF XF 440 EUR6 - Dragbil: bild 3
DAF XF 440 EUR6 - Dragbil: bild 4
DAF XF 440 EUR6 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (17)

DAF XF 440 EUR6

Dragbil
2017757694 km4x2Euro 6
Belgien, Zundert

14 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 160 035 SEK
  • ≈ 16 508 USD
2017757694 km4x2Euro 6
Belgien, Zundert
Kontakta försäljaren
DAF XF 440 EUR6 - Dragbil: bild 1
DAF XF 440 EUR6 - Dragbil: bild 2
DAF XF 440 EUR6 - Dragbil: bild 3
DAF XF 440 EUR6 - Dragbil: bild 4
DAF XF 440 EUR6 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (18)

DAF XF 440 EUR6

Dragbil
2017708029 km4x2Euro 6435 hk
Belgien, Zundert

14 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 160 035 SEK
  • ≈ 16 508 USD
2017708029 km4x2Euro 6435 hk
Belgien, Zundert
Kontakta försäljaren
DAF XF 460 XF 4X2 SSC Mega Retarder 2xTanks Standklima - Dragbil: bild 1
DAF XF 460 XF 4X2 SSC Mega Retarder 2xTanks Standklima - Dragbil: bild 2
DAF XF 460 XF 4X2 SSC Mega Retarder 2xTanks Standklima - Dragbil: bild 3
DAF XF 460 XF 4X2 SSC Mega Retarder 2xTanks Standklima - Dragbil: bild 4
DAF XF 460 XF 4X2 SSC Mega Retarder 2xTanks Standklima - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (20)

DAF XF 460 XF 4X2 SSC Mega Retarder 2xTanks Standklima

Dragbil
2017730906 km4x2Euro 6460 hkTotalvikt: 19000 kg
Nederländerna, Veghel
Publicerad: 15dag.Referensnummer 70329789

14 900EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 164 449 SEK
  • ≈ 16 964 USD
2017730906 km4x2Euro 6460 hkTotalvikt: 19000 kg
Nederländerna, Veghel
Kontakta försäljaren
DAF XF 480 4x2 trekker Space cab / Standclima - Dragbil: bild 1
DAF XF 480 4x2 trekker Space cab / Standclima - Dragbil: bild 2
DAF XF 480 4x2 trekker Space cab / Standclima - Dragbil: bild 3
DAF XF 480 4x2 trekker Space cab / Standclima - Dragbil: bild 4
DAF XF 480 4x2 trekker Space cab / Standclima - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (20)

DAF XF 480 4x2 trekker Space cab / Standclima

Dragbil
2017913000 km4x2Euro 6480 hkLastkapacitet: 11403 kgTotalvikt: 19500 kg
Nederländerna, Leeuwarden
Publicerad: 8dag.Referensnummer LVS8081

14 950EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 165 001 SEK
  • ≈ 17 021 USD
2017913000 km4x2Euro 6480 hkLastkapacitet: 11403 kgTotalvikt: 19500 kg
Nederländerna, Leeuwarden
Kontakta försäljaren
DAF XF 440 FT EUR6 - Dragbil: bild 1
DAF XF 440 FT EUR6 - Dragbil: bild 2
DAF XF 440 FT EUR6 - Dragbil: bild 3
DAF XF 440 FT EUR6 - Dragbil: bild 4
DAF XF 440 FT EUR6 - Dragbil: bild 5
Se alla bilder (16)

DAF XF 440 FT EUR6

Dragbil
2017972000 kmEuro 6440 hk
Belgien, Zundert

14 500EUR

Pris exkl. moms

  • ≈ 160 035 SEK
  • ≈ 16 508 USD
2017972000 kmEuro 6440 hk
Belgien, Zundert
Kontakta försäljaren

Dragbil DAF XF 510

Se liknande
Hmm, det verkar som om varan är såld
Dragbil DAF XF 510: bild 1

Hitta nya erbjudanden i katalogen

Öppna katalogen
zoom in
Dragbil DAF XF 510: bild 1
See what's in stock now
Kommersiella fordon DAF
4.65
4 recensioner
SÅLD

15 140EUR

  • ≈ 167 098 SEK
  • ≈ 17 237 USD

2 Juli 2025

Den här annonsen sparas i arkivet som referens (specifikationer, typiskt pris). Det finns inga inaktuella annonser på webbplatsen — alla aktiva alternativ finns nedan.

Märke

Model

Referensnummer

4437
Tillverkningsår

Körsträcka

825817 km
Ort

Sverige, Skåne, Skåne län, Schweden

Detta erbjudande är endast för informationsändamål. Vänligen bekräfta detaljerna direkt med säljaren.

Kommersiella fordon DAF
4.65
4 recensioner
SÅLD

15 140EUR

  • ≈ 167 098 SEK
  • ≈ 17 237 USD

2 Juli 2025

Detta erbjudande är endast för informationsändamål. Vänligen bekräfta detaljerna direkt med säljaren.

Andra serier av Dragbilar DAF

Genom att klicka på någon länk på denna sida bekräftar du ditt samtycke och tillstånd att behandla dina personuppgifter, inklusive användningen av cookies och annan spårningsteknik. Det är implementerat för att förbättra och personifiera din erfarenhet på denna webbplats, andra våra webbplatser och webbplatser för tredjepartsannonsörer som samarbetar med oss. Våra partners kan också lagra cookies på din enhet eller använda liknande teknik för att samla in och behandla personuppgifterna. Läs mer om hur vi behandlar dina personuppgifter.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - Maskinpunkten